نوروز امسال با بصرفه‌ترین سیم‌کار کشور


پرداخت آنلاین آسان‌ترین و سریع‌ترین روش خرید از سایت است. برای پرداخت آنلاین نیاز به یک کارت بانکی (از هر کدام از بانک‌ها ) و مشخصات زیر دارید :
 
1- شماره 16 رقمی کارت بانکی که بر روی آن حک شده است (شماره‌های آن را در چهار خانه‌ی ردیف اول بگذارید.)

2- رمز دوم یا رمز اینترنتی یا رمز تلفنبانک کارت: این رمز در بانک‌های مختلف به نام‌های مختلف معروف می‌باشد. اما معمولاً همان رمزی است که شما وارد دستگاه‌های خودپردازتان می‌کنید. چنانچه این رمز را دریافت نکرده‌اید به دستگاه خودپرداز بانک خود مراجعه و با استفاده از منوی عملیات رمز، رمز دوم یا رمز اینترنتی یا رمز تلفنبانک را دریافت کنید (این رمز را در خانه‌ی ردیف دوم قرار دهید.)

3- کد 3 یا 4 رقمی کارت: این کد به نام CVV2 یا CVC یا CSC نیز معروف است. این کد پشت کارت یا روی کارت درج شده است. چنانچه این کد روی کارت شما نیست به هنگام تخصیص رمز دوم پشت دستگاه خودپرداز، به شما اعلام می‌شود. ( این کد را در خانه‌ی خالی ردیف سوم قرار دهید.)

4-
تاریخ انقضای کارت: تاریخ انقضای کارت روی آن درج شده است. برخی کارتهای بانک ملی به جای تاریخ انقضا دارای تاریخ صدور می‌باشند، در مورد این کارتها 5 سال به تاریخ صدور آن اضافه کنید تا تاریخ انقضای آن‌را بدست آورید. و اگر این تاریخ وجود ندارد، می توانید این قسمت را خالی بگذارید.

نکته مهم: اطمینان پرداخت: چنان‌چه سرویس مورد نظر شما بنا به هر دلیلی (قطع اینترنت و برق و ارتباط و ...) پس از پرداخت هزینه، ارائه نشد، مبلغ پرداختی شما عینا برگشت داده می‌شود.